![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 10928081
*
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:17:27
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Eva Ljungdahl
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25